Na portál Spektrum zdraví hledáme nové kolegy.

V PROPEOPLE marketing se neustále snažíme vytvářet nové a zajímavé projekty, které by mohly zajímat nejen naše klienty. Jedním z nich je i vývoj a provoz vlastních internetových portálů, jako jsou Spektrum zdraví nebo Chytré bydlení, s celkovou návštěvností přes 500 tisíc měsíčně.

Spektrum zdraví je 5. největší portál o zdraví a kráse v České republice, který se zabývá tématy zdravého životního stylu. Našim čtenářům každý den nabízíme nový obsah ze světa zdraví, chceme jim však dávat ještě víc. Naším cílem je poskytnout jim kontakty na firmy nebo produkty, které právě potřebují. A proto právě do internetového magazínu Spektrum zdraví hledáme nové členy týmu.

Co budete na pozici dělat

Firmám nabídneme prezentaci u článků, které přímo souvisí s jejich činností. Čtenář tak s každým přečteným textem získá nejen nové informace, ale i kontakt na firmu, živnostníka nebo produkt, kteří se tématem zabývají. Hledáme proto nového kolegu, který se stane důležitou součástí portálu Spektrum zdraví, a který bude propojovat naše články s konkrétními firmami. 

  • S předstihem budete seznámeni s redakčním plánem a časem ho budete sami moct spoluvytvářet.
  • Na základě určených témat oslovíte firmy, které se danou problematikou zabývají (=nabízí své produkty a služby).

Proč vás bude práce u nás bavit

  • Každé reklamní sdělení je umístěné přesně tam, kam patří. Má své místo a logiku, kterou čtenář ocení.
  • Reklama nebude čtenáře obtěžovat, naopak mu bude oporou. Pokud se zajímá o konkrétní téma a hledá odborníky, hned mu je dáme k dispozici.
  • Propojování firem a článků významně přispívá na chod našeho poctivě tvořeného magazínu. Nemáme sponzory, nesbíráme příspěvky - jediný příjem máme právě z této spolupráce. Přímo tak budete podporovat Spektrum zdraví.

V případě dobrých pracovních výsledků můžete očekávat nadstandardní finační příjmy.

Koncept propojení témat s firmami, které s nimi přímo souvisí, zatím žádný z internetových magazínů nenabízí. Máte tak možnost stát se součástí nového inovativního projektu, který bude našim věrným čtenářům dávat smysl.

Pracovní poměr: HPP, ŽL, DPP, částečný úvazek, brigáda

Pracovní doba: dle dohody

Odměna: fixní i flexibilní složka (záleží na předchozích)

Místo působení: Brno

V případě zájmu o pracovní pozici či více informací nás kontaktujte pomocí soukromé zprávy na Facebooku Spektra zdraví, případně využijte následující kontakt:

Zdeněk Ševčík, sevcik@propeople.cz, 608 701 058

Budeme se těšit

Váš tým Spektrumzdravi.cz