Sami vyvíjíme a provozujeme internetové portály s celkovou návštěvností přes 500.000 návštěv měsíčně. Jde především o servery www.spektrumzdravi.cz a www.chytre-bydleni.cz

Spektrum Zdraví - přes 350.000 návštěv měsíčně, 5. největší portál o zdraví a kráse v ČR. Na tomto portále testujeme a používáme nové unikátní technologie a reklamní formáty, které pak nabízíme náročným klientům. Kampaně kombinujeme se soutěžemi a facebookovými formáty, takže klienti získávají komplexní kampaň na zajímavou cílovou skupinu. 

Chytré Bydlení - přes 50.000 návštěv měsíčně na témata bydlení, design, trendy… Nároční klienti ocení speciální formáty a inovativní možnosti cílení…

1.

Extra reklamní formáty

Reklamní formáty bez omezení

Naši klienti oceňují, že nejsme ničím omezeni - snad jen naší fantazií.

2.

Široký zásah

Floating

Inzerce napříč celým serverem s nízkým CPT

3.

Tématické cílení

Cílení na konkrétní článek

Na našich portálech rádi cílíme. Můžete si u nás vybrat třeba jen jeden článek, který bude tematicky zajímavý právě pro vaše zákazníky. Cena se pak odvíjí výhradně od návštěvnosti tohoto článku. Vězte však, že při správně vybraném tématu jsou vlastně všichni tito čtenáři vaši potenciální zákazníci.

4.

PR nestandardně

Diskuse, komentáře

Můžete působit tam, kde by vás nikdo nečekal.

5.

PR články

PR články

Představte a vysvětlete vašim návštěvníkům svoje produkty a služby. Uvidíte, že budou reagovat… Budou se v komentáři pod článkem ptát na doplňující dotazy. Dostanete k nim přístup v reálném čase a můžete na ně reagovat. K vašim PR článkům můžete využít tyto komentáře bez časového omezení.

6.

Komerční články

Komerční články

Informační hodnota, SEO optimalizace, zpětné odkazy na váš web…

7.

Facebook

Facebook

Využijte našich speciálních možností na Facebooku…

Vše je zde možné… Perfektně zacílená kampaň s jasnými benefity!