Neodmyslitelnou částí každého marketingu jsou výkonové kampaně. Jsou to kampaně, které zajišťují okamžitý zisk. Nejčastěji se dají takové kampaně realizovat ve vyhledávačích. Mezi hledajícími jsou lidé, kteří v reálném čase chtějí nakoupit produkt, nebo službu, a jen hledají kde. Právě v tu chvíli je nezbytně nutné, aby našli právě vás. Naše kampaně se vyznačují vysokou mírou konverze - přeměny internetového uživatele na platícího zákazníka. 

SEO - zajistíme, že váš web bude přirozeně dohledatelný na důležitá klíčová slova. 

PPC - především Sklik a Adwords. Tyto kampaně fungují prakticky vždy. Jde jen o to, správně je nastavit a umět s nimi aktivně pracovat. Důležité je správné nastavení zpětné vazby na Google Analytics. 

Facebook - více než 3.000.000 uživatelů v ČR - to už stojí za řeč. Navíc, když je umíme kategorizovat podle věku, pohlaví, vzdělání, zájmů atd… Pokud ke všemu připojíme FACEBOOK PIXEL, úspěch je zaručen.

1.

Detailní analýza Google Analytics

Umíme interpretovat Google Analytics

“To nejcennější máte zadarmo” - něco na tom bude… Všichni disponujeme ohromným množstvím dat. Data jsou důležitá, klíčová je však jejich správná interpretace.

2.

Analýza Google Search Console

Zajistíme vám návštěvnost z vyhledávačů

Známe mentální modely lidí a jejich způsobu vyhledávání. K tomuto patří i jejich volba KW (KeyWords neboli klíčových slov). Možná se budete divit, ale vaši firmu lidé hledají pomocí více než stovky klíčových slov. My je přivedeme k vám.

3.

Analýza Adwords a Sklik

Adwords a Sklik

Analyzujeme detailně oba systémy. Lidé přicházející z Google a ze Seznamu se mohou dost zásadně lišit, a je potřeba přizpůsobit jim celou kampaň. Důležitá je nejen volba správných klíčových slov, ale i atraktivní texty v inzerátech.

4.

Nastavení kampaní v návaznosti na SEO

SEO a PPC fungují nejlépe v synergii

Rozumně nastavená PPC kampaň rozšiřuje vaši působnost ve výsledcích vyhledávání. Navazuje tedy na SEO vašeho webu. Toto je potřeba velmi detailně zkoumat a pro dosažení maximálního výkonu vše správně nastavit.

5.

Atraktivní Facebook

Váš Facebook profil bude atraktivní

Zajistíme vám tematické příspěvky na FB tak, aby byl atraktivní pro vaše současné fanoušky. Zároveň tak přirozeně přitáhnete i další fanoušky.

6.

Facebook segmentace a nastavení kampaně

Výkonové Facebook kampaně

Při detailní analýze cílových skupin umíme nastavit FB tak, že skrze něj budete prodávat.

7.

Facebook pixel

Přidáme možnosti Facebook pixel

Detailně monitorujeme a segmentujeme návštěvnost vašeho webu a tyto návštěvníky pak budeme oslovovat na Facebooku. Budete zkrátka všude.

8.

Vhodné propojení s webem

Nejvíce pro vás získáme celkovou synergií

Synergie je v businessu a marketingu skutečný poklad. Jen ti nejlepší umí synergie správně využívat a vytěžit tak maximum.

Kampaně s okamžitým obchodním efektem vám vyladíme na maximum!